Я - вчитель правознавства Луцького НВК №9. 
Освіта - вища педагогічна
(історик), вища юридична.
Педагогічний стаж - 10 років.  Учитель вищої категорії, старший учитель.
         
Моє педагогічне кредо:
"Навчання без міркування - марна справа"                                                                                       (Конфуцій)
     

  

Я вчитель права і цим горджусь!

Шляхи життя течуть, мов ріки,

й несуть у даль великі сподівання.

Комусь найбільше щастя – їсти смачно й пити,

Комусь – у полі працювати до смеркання.

У чому ж щастя вчителя? Які у нього мрії?

Чого він прагне? Як живе? Які плекає він надії?

За всіх сказати я не можу, ми різні, та й у цьому наша сила.

А щодо мене, що ж, признаюсь, для мене щастя – це родина.

Міцна сім’я, здоров’я рідних, звертання «тато»…

Все просто, я ж як ви усі – проста людина.

Однак у мене ще одна розрада є,

Це сродна праця та шкільна родина.

Я вчитель права й цим горджусь.

Моє покликання – цвіт нації зростити,

Посіяти у дітях мудрості зерно,

Навчити їх свій рідний край любити,

Закони поважати, шанувати честь,

Не зраджувати принципам та не коритись долі.

А головне – крізь все життя пронести

Все те, чому вони навчилися у школі.

                                                                                                                                                                   В.О. Бондар

 

 

 

Новини

Опитування

Чи подобається Вам наш сайт?

так 100 93%
ні 8 7%

Загальна кількість голосiв 108

Опитування

Чи знайшли ви на сайті те, що шукали?

так 97 94%
ні 6 6%

Загальна кількість голосiв 103

Тема: дискусії на правову тематику

Re: Re: Україна правова держава

Прошу вибачення за те, що надіслала свій коментар двічі, це трапилося через проблеми з доступом до мережі Інтернет.

Україна правова держава

Дійсно, як зауважила пані Ірина у коментарі вище, на теми, що торкаються права у нашій державі можна дискутувати дуже довго. На мою думку, такі дискусії -- це саме те, що потрібно школярам, адже від них залежить верховенство закону у майбутній Україні.
Дуже цікавий сайт. Спасибі автору!

.

Файний сайт!

Re: .

Такк, сайт справді дуже гарний. Знайшов чимало цікавої інформації для наукового дослідження

Re: Re: .

Так-так, було цікаво ще почути думку відвідувачів сайту щодо ксенофобії.

Правова держава

Перше, хотілося б висловити глибоку шану автору сайту за поставлену проблему та її обговорення в учнівських колах. Як член адвокатського об'єднання у місті Луцьку, дана дискусія мене досить зацікавила. Звісно, питання носить радше науково-теоретичний характер, та має вагомий конгнітивний вплив на формування у свідомості учнів базису, основ конституційного права.
Як було зазначено юними правниками, сама теорія правової держави носить радше утопічний характер, себто вона не тільки не знайшла своє втілення на теренах України, а і деінде у світі. Безумовно, заперечувати максимальну наближеність до зазначеного ідеалу таких провідних країн світу, як США, Норвегія, ФРН, достатньо важко, адже, виходячи з запропонованих В. В. Копєйчиковим ознак, слід відзначити високий рівень організації правової системи, системи права і законодавства у зазначених державах. Також, на основі власного аналізу ключових елементів, які характеризують правові системи даних держав, робимо висновок, що принцип верховенства права є не просто юридичною фікцією, а реальним дієвим механізмом у забезпеченні прав і свобод людини і громадянина, що є однією з наважливіших ознак правової держави. В Україні, на жаль, даний принцип носить радше трансцедентальний характер. Наголошую, що, на мій погляд, це одна з найключовіших ознак, за якою слід зважувати на шальках терезів Україну як правову державу чи, відповідно, - "антиправову". Буду рада заслухати Ваші думки з цього приводу!

Re: Правова держава

Погоджуюся із вашою науковою думкою, шановна Віталіно! Вважаю, що основною запорукою належного функціонування правової держави є узгодженість дій всіх гілок державної влади. На жаль, особливо останнім часом, цей принцип досить суттєво порушується. Державна влада не може бути ефективною, а держава правовою, якщо судова влада не може знайти спільної мови з виконавчою, а виконавча з законодавчою, про що свідчать останні події.
В даний час Україна продовжує перебувати в економічній та політичній кризах, які пов’язані, в тому числі, з низьким рівнем правосвідомості. Водночас, побудова правової держави передбачає, навпаки, наявність високого рівня правосвідомості населення. Тому основною передумовою для належної реалізації є саме високий рівень правосвідомості і громадян, і представників державної влади.

Україна правова держава

Так

Re: Україна правова держава

Суттю ідей про правову державу є взаємовідносини між державою і особою, які мають ґрунтуватися на справедливих законах, де втілені фундаментальні соціальні цінності. У правничій літературі можна побачити низку ознак України як правової держави, та чи насправді воно так є? Чи можна сказати, що в Україні завжди гарантуються та забезпечуються права, свободи та законні інтереси громадян України? На жаль, ні.
P.S. Цікавий задум - проводити подібні опитування та дискусії на сайті.Скільки людей - стільки й думок. А щодо питань, пов'язаних із правим аспектом нашого життя, сперечатися (точніше дискутувати) можна вічно. А в дискусії, як відомо, народжується істина. Respect автору сайту.

Re: Re: Україна правова держава

Декларативність норм Конституції, а саме ст. 1 в якій визначено, що Україна є правова держава, відсутність чітко визначених ознак у концепції правової держави(взагалі відсутня Концепція правової держави в Україні). Все це та багато інших причин не дає права чітко стверджувати, що ми живемо у правовому середовищі........

додати новий внесок

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання