01.03.2015 23:01
25-27 лютого 2015 року у м. Тернопіль відбувся VІІІ Всеукраїнський дитячий форум "Формула успіху правової держави очима дітей". З Волинської області участь у заході брали учні 11-П класу НВК №9 Козіна Анна і Тарашевський Владислав та керівник команди Бондар В.О. Команда НВК №9 представляла проект на тему: Ксенофобія як негативне суспільне явище. Шляхи його подолання, юридична відповідальність. Проект був визнаний як "зразковий". ![](https://8f5d626cc9.cbaul-cdnwnd.com/acfe6cb18ffb5e7396228b4780d3e6d5/200000150-365c337577/DSC03038.JPG)
![](https://8f5d626cc9.cbaul-cdnwnd.com/acfe6cb18ffb5e7396228b4780d3e6d5/200000151-aa943ab8ff/DSC03039.JPG)